Reklamní čepice, mikiny nebo trička jen tak, pro radost

Udržujete velmi přátelský vztah s vašimi spolupracovníky nebo spolužáky? V některých firmách a školních institucích to není nic neobvyklého, a pokud sestavíte skvělou partu, vaše přátelství pak může přetrvat dlouhá léta, a mnohdy až do konce života. Sami můžeme potvrdit z vlastní zkušenosti, že je takové přátelství pevné, a že trvá doslova až do smrti.

tři kšiltovky

Nechceme nikoho z vás děsit zrovna smrtí, ale přesně naopak bychom vám rádi naznačili, jak důležité je všímat si druhých právě v době, dokud žijí, a jsou vám nablízku. Měli bychom si velmi vážit každého vzácného okamžiku, který s nimi prožíváme, a radovat se z maličkostí. Snažte se sami sobě i druhým život vylepšit i docela malichernými drobnostmi, pozvěte kamarády na oběd, uspořádejte pro ně sportovní akci, výlet, nabídněte jim pomoc na zahradě nebo na stavbě, zkrátka udržujte mezi sebou kvalitní přátelský vztah.

dívka v mikině

Reklamní předměty jako drobnost, která potěší

Chcete-li upevňovat přátelství a dobré vztahy, přichystejte občas něco pro vaše blízké jen tak, pro radost, aniž byste měli důvod např. kvůli narozeninovým oslavám. Oslavujte život jinak, a možná vám budou inspirací lidé, co se uzdravili z vážné nemoci, anebo jsou handicapovaní a nemohou plnohodnotně žít, jako vy.

Oslavou života se mohou stát i drobné pozornosti, s nimiž vaše akce vyzdobíte. Hodí se k tomu i reklamní textil určený pro potisk, a to například mikiny, trička nebo reklamní čepice. Jsou známy party lidí, které pravidelně jezdí v zimě lyžovat a v létě splouvají řeky, a pokaždé si při té příležitosti pořizují na památku kšiltovku či triko s potiskem. Stačí jen přezdívka, datum, název akce, logo, krátký vtipný text, citát či přísloví a budete mít doma za několik let početnou sbírku textilií, které vám budou připomínat vzácné okamžiky, a budou jako váš talisman. Současný lidský život není tak dlouhý, abychom jej promarnili, nemyslíte?

Zpět nahoru