Co je libella seat a k čemu se používá?


Každý člověk si zaslouží být v pohodě a být šťastný. A i když se to mnohdy nedaří, každý člověk má právo dostat alespoň šanci. A opravdu nejvíce ze všeho bychom si měli vážit našeho života a zdraví. Protože to jediné je důležité. Majetky a statky ty pominou, ale my sami se sebou přicházíme na svět a také odcházíme. A čím jsme starší, tím více si našeho života vážíme. A tak tedy myslete nejdřív na svoje zdraví a potom na vše ostatní. A pro ty kterým už tolik zdraví neslouží jsou ku pomoci zdravotní pomůcky, které dokáží člověku usnadnit jejich život, který je s nemocí mnohdy dost složitý. A to i například vozíčkářům mohou pomoci sedáky jako je například libella seat active.

vozíčkáři

Mnoho lidí končí na invalidních vozících. Někteří se na něj dostanou, protože mají genetické a vrozené vady, které jsou mnohdy dohromady například s nějakým druhem mentálního postižení. Ale jsou invalidé upoutáni na invalidní vozík díky nějaké strašné autonehodě. A tak jsou nuceni se s invalidním vozíkem naučit a seznámit. A někdy nestačí se jen naučit vozík používat, ale je potřeba také uzdravit zlomené srdce a duši. Někteří lidé totiž v první fázi totálně rezignují na život. A tak je jim potřeba pomoci. A když je již duše uzdravená, může se přistoupit k vozíku. Libella seat active je výborná zdravotní pomůcka, která vám zajistí pohodlí při dlouhodobému sezení na vozíku. A buďte si jisti, že s tímto sedákem můžete žít pořádně aktivně. Je totiž vyroben speciálně do sportovní prostředí, které vyžaduje maximální výdrž a přizpůsobení se. A je také stoprocentně nepromokavý. Takže se nebojte a hurá s ním do vody.

pán na vozíku

Po projetí se dá sedák jednoduše vyklepat a může se pokračovat v jízdě. Tento sedák není jenom nepromokavý, ale zároveň dokonale prodyšný. Takže se na něm ani v horkých dnech nebudete potit. A všechna vlhkost se bude krásně odpařovat. Je složen z 3D struktury, která je prodyšná a zároveň je velmi odolná proti tlaku, a tak budete sedět jako na obláčku. A zapomeňte na to, že by vás to někde mělo tlačit. A to i po delší jízdě. A po každém použité se sedák vrátí do původního tvaru a je připraven k dalšímu použití. Suché zipy, které jsou na sedáku budou sloužit k jednoduchému připevnění k vozíku. Výška sedáku je buď pět nebo vyšší deset centimetrů. A jeho rozměry jsou od 38 až 46 cm šířky a od 34 do 46 centimetrů hloubky.

Zpět nahoru