Krásný kočárek

Pokud čekáte dítě anebo už malinkaté dítě máte, tak samozřejmě oceníte také kombinovaný kočárek. Protože kombinovaný kočárek se hodí pro všechny děti, je velmi pohodlný a také velmi skladný. A můžete z něho udělat sportovní kočárek anebo na něj dát korbu, aby z toho byl hluboký kočárek. Já si pamatuji, jak jsem jednu dobu nemohla sehnat kombinovaný kočárek podle mých představ. Chtěla jsem nějaký krásný, ale aby nebyl moc velký a robustní. Já mám totiž malé auto, tak jsem chtěla, aby se kombinovaný kočárek dal lehce složit, aby se vešel v pohodě do auta a já s tím neměla žádné problémy.

Děti jsou rozkošné.

Víte, jsem sama, takže neumím moc ty mužské práce, jako třeba složit kočárek. Já vím, že vy si řeknete, že to je třeba jednoduché, ale to pouze pro vás. Já nejsem vůbec technický typ, takže v tom se vůbec nevyznám, ani kdyby mi dali nějaký návod. A kombinovaný kočárek podle svých představ jsem našla až na bazaru, který byl tedy sice použitý, ale úplně mi vyhovoval. Byla jsem ráda, že to byla velmi lehká konstrukce a taky se snadno skládá, což jsem ocenila.

I holčičky ocení kočárek.

Nakonec to všechno dopadlo tak, že jakmile jsem si pořídila použití kočárek, tak jsem hned druhý den našla na internetu skvělý kombinovaný kočárek. Takže jsem nakonec měla dva kombinované kočárky. Víte, tomu druhému novému kočárku nešlo vůbec odolat. A to je stejně jedno, protože za rok plánujeme s novým přítelem dítě, takže jistě využijeme i ten druhý kombinovaný kočárek. A pamatujete si vy na svůj první nový kombinovaný kočárek? Protože já, když jsem byla dítě, tak si matně vybavuji svůj kočárek. byl to takový šedý, myslím z plastu a semiše a měl velká kola. Myslím, že to byl tehdy opravdu asi ten nejkrásnější kočárek a moc ráda na něj vzpomínám. Šlo s ním krásně houpat. Je škoda, že dnešní moderní kočárky tuto vlastnost nemají, že se s nimi nedá vůbec houpat.

Zpět nahoru