Máte volné finance?

Nemovitosti byly vždycky skvělým investičním artiklem, který dokázal udržet hodnotu peněz, a dokonce generovat nové a nové. Když si koupíte nemovitost, kterou vy osobně nepotřebujete užívat, prostě ji pronajmete. Díky tomu máte dobře uložené peníze a navíc vám měsíčně chodí další a další. A za nějaký ten čas možná budete mít další obnos na další nemovitost. Nemusí to být zrovna obrovský dům, stačí menší byt. A víte, co je hitem posledních pár let? Nemovitosti v zahraničí. Někde jsou na podobné cenové úrovni jako u nás, a nemusíte jezdit daleko.

peníze eura

Kde najdete dobré a levné nemovitosti?
Chorvatsko od nás není nijak daleko. Dojedete tam za pár hodin autem a letadlem jste tam ještě rychleji. Do Chorvatska jezdí Češi celá desetiletí na dovolenou. Jde o místo, které je nám podobné svou historií, kulturou i kuchyní. A taky tam vaší dobré pivo. Co se týče cen, pořád jde o levnější dovolenou u moře, a proto na své oblibě rozhodně neztrácí. Příroda i prostředí je tu opravdu hezké, a i to je důvod, proč sem stále jezdí tisíce lidí. Jezdíte sem i vy? Kde se nejčastěji ubytujete? V nějakém penzionu, v hotelu nebo v karavanu?

Pokud využijete možnost koupě nemovitosti na Jadranu, můžete mít svoje vlastní ubytování přímo u moře. Máme pravidelně nemovitosti v Chorvatsku na prodej. Úzce spolupracujeme s firmou, která staví apartmánové domy. V nich najdete několik samostatných apartmánů, ze kterých uvidíte přímo na pláž. Cesta na ni trvá pár minut, a opat v moři se můžete celé dny.

byty u vody

Každý byt je hotový, a chybí jim jen kuchyňské linky, protože většina lidí si je chcete udělat podle sebe. Přijeďte si prohlédnout některý z volných apartmánů. Pokud vás žádný nezaujme, můžete si vybrat z nově připravovaných bytů. Všechny hotové nemovitosti jsou zkolaudované, a my vám pomůžeme koupit byt přesně podle vašich představ.

Zpět nahoru