O vlivu prostředí na váš milostný život


Někteří lidé bezmezně důvěřují moderní vědě a lékařům a navštěvují ordinace proto, aby za ně někdo vyřešil jejich problémy. Přitom si neuvědomují, že na vině bývá velmi často vlastní nevhodný životní styl, myšlenky, názory a zvyklosti. S podobnými koncepty přichází mnozí jedinci i do čekáren sexuologů. Očekávají tu nějaké rozřešení a alespoň radu, co zlepšit, co změnit, a jakou kouzelnou pilulku polknout, například Sildenafil citrate.

hezká dívka

Jestliže ovšem narazíte na vzdělaného, moudrého a zkušeného odborníka, bude vás směrovat možná tam, kam to neočekáváte – pryč z města – daleko od aglomerace plné sídlišť a automobilových zplodin.

Městský život přináší jisté výhody, například pracovní příležitosti, blízkost kulturních stánků, sportoviště, nákupní možnosti, restaurace, ale hodnotný sexuální život s těmito benefity nemá nic společného. Chcete-li se milovat opravdu vášnivě, užít si opravdový sex na úrovni a věnovat se jeden druhému skutečně stoprocentně, nesmíte být rušeni a rozptylováni okolním prostředím, které je tu spíše depresivní, než uklidňující.

žena a šeřík

Chcete-li si to vyzkoušet v praxi, pronajměte si na týden horskou chatu zcela na samotě, abyste tu byli úplně sami. Zajistěte si stravování a namísto zábavy mezi lidmi buďte po celou dobu jen jeden pro druhého. Tamní čerstvé povětří, klid, ticho a okolní energie z přírody vám dobije baterky a vaše milování dostane spád.

Možná, že si vezmete k srdci to, co vám sexuolog tlumočil, a odstěhujete se na venkov, čímž se také změní váš životní styl. Budete preferovat vlastní rozkoš a zdraví před kariérou a vysokým výdělkem. A domníváte-li se, že tímto vyháníme lidi z měst, pak jste na omylu, protože toto je soudobý trend a takto se před vámi rozhodly již stovky lidí. Ti všichni raději mění rekreační oblasti a venkov za hlučné a přelidněné městské centrum plné smogu a zvýšené kriminality.

Zpět nahoru