Perfektní psí společník? Akita inu.

Bez psa si spousta rodin neumí představit svůj život. Psy chová většina domácností. Na světe existuje mnoho plemen, která jsou něčím specifická. Liší se vzhledem, ale hlavně povahou. Ne každý pes je vhodný do každé rodiny. Pokud budete vybírat psa, vždy zvažte, zda je vybrané plemeno vhodné právě k vám. Musíte brát v potaz jeho velikost a náročnost jeho výživy, a dále je nutné si předem uvědomit, kolik času na něj budete mít jsou totiž psi, kteří vyžadují hodně času, a jsou plemena, která se dokážou zabavit sama.

štěne akity

Jedním z méně náročných psích plemen je akita inu. Pokud zvažujete akita inu štěně, určitě nešlápnete vedle. Tento pes je velmi nenáročný jak na pohyb, tak na výcvik. Akita je hravá, ale nepotřebuje tolik času, jako jiná psí plemena. Je velmi milující, a dokáže si ubránit svoji rodinu. Na druhu stranu se zabaví sama, a nepotřebuje vás mít neustále u sebe. Jestli máte děti a hledáte k nim vhodného kamaráda, je akita tím pravým psem pro vaši rodinu.

Naše chovatelská stanice chová plemeno akita inu již mnoho let. Chováme jen japonskou linii, a naši psi i feny patří mezi nejlepší na světě. Pravidelně jezdíme na výstavy, a naše štěňata jsou velmi žádaná. Aktuálně máme k dispozici pouze tři fenky, které hledají své nové rodiny. Akita je velmi milující pes, který má ale rád svůj prostor. Nepotřebuje, abyste se mu neustále věnovali.

akita inu

Není ničím překvapivým, že naši psi a fenky mají rodokmeny. Bez nich nemůže fungovat žádná stanice. Ta naše má kromě rodokmenů mnoho certifikátů, které nelze získat bez dlouhé snahy a prvotřídní péče o psy. My máme certifikátů hned několik, a to dokonce i těch mezinárodních, které dokládají kvalitu našich psů. Pokud hledáte psa, je vždycky nejlepším řešením oslovit chovatelskou stanici, která má za sebou nějakou historii a chovatelské úspěchy. Tak máte jistotu, že kupujete zdravého psa, který pochází z vynikajících podmínek.

Zpět nahoru