Poznejte radost z laserové hry


Rozhodli jste se pro využití každé volné chvíle ve vašem životě, kterou nechcete promrhat tím, že se budete válet doma na pohovce nebo sedět u počítače? V tom případě je dobré najít vhodnou hru, která vám ukáže to, jak je zábava potřebná a důležitá v každém věku a zejména tehdy, pokud máte kolem sebe lidi, kteří ji prožijí s vámi.
A aby vaše hra nebyla jen tak obyčejná, vyzkoušejte aktuálně tu nejlákavější a zamiřte na laser game Praha, protože tak jako ostatní před vámi – ani vy nebudete litovat!

billboard-right

Arény, ze kterých si nebudete vědět vybrat

Na začátku pro vás možná nebude snadné zvolit si mezi dvěma arénami, ale časem jich klidně můžete vystřídat obě, a to i s jinou skupinou lidí, kterých vezmete prožít dobrodružství s vámi.

  • První arénou, která je ideální pro větší počet hráčů, protože nabízí nejen široké prostory, ale i více možností k tomu, jak se ukrýt před zásahem – je Labyrint.

Vstup do této arény vás bude lákat i díky tomu, že v něm na vás bude čekat tmavé prostředí doplněné pouze o neonové, ale dynamické osvětlení.Ztratit se v něm pochopitelně nemůžete, ale dokonale ukrýt a zasáhnout vašeho protivníka bezesporu ano.

billboard-left(1)

  • Druhou (o něco menší) arénou jsou Aztécké chrámy.

Tento prostor pro hru s laserovou zbraní je výjimečný tím, že na vás čeká i využití venkovního prostoru.Takzvaná džungle, staré chrámy a příležitost schovat se i na stromě, vám může přinést vítězství v případě, že využijete každý detail a budete střílet z dobře zvolených míst.

Hry pro náročnější, ale i začátečníky

Jste v této hře pouze „ucho“ a ještě nevíte, jak vlastně probíhá a co vás při ní čeká? V takovém případě si předem zvolte hru, která bude mít charakter slabšího levelu. Podstatné při laser game je užít si radost z boje a ne to, abyste se připravili o zábavu náročným úkolem, který daná hra v sobě ukrývá. Při častějších návštěvách se však už neváhejte vrhnout na komplikovanější typ hry a ukázat všem, co ve vás je.
Dění na tomto místě vás dostane a stejně tak i zábava, která bude odlišná od každodenní činnosti, kterou běžně děláte. Takže si ji nezapomeňte užít naplno.

Zpět nahoru