Buďte spokojená s tím jak vypadáte!

Trápí Vás Vaše křivky? Nejsou ideální anebo takové, jak byste si představovali? Stydíte si vzít na sebe cokoliv co by rýsovalo Vaši postavu? Zvolte si volnější oděv a buďte sama sebou! Ženy jsou ke svému zevnější ohromně přísné a je to veliká škoda. Každý vidí ideální míry ženy jinak. Někdo se orientuje na velice štíhlou postavu a někdo vidí ten ideál, když má žena křivky takové, aby nebyla jen kost a kůže. I muži říkají, že žena je správnou ženou, když je za co chytit. Pokud jsou ženy vyrýsované a mají minimální podkožní tuk – ne vždy si vedou ve svém životě dobře.

modré šaty

Buď ze zdravotních důvodů anebo z důvodů jiných. Nicméně ženy bývají věčně nespokojené ať vypadají jakkoliv. Hubená, plnoštíhlá – velká stehna či zadek, malá prsa či příliš velká. Stejně je to také u vlasů. Blondýnky s rovnými vlasy touží po jiné barvě či kudrlinkách a naopak. Můžeme říct, že každá žena si prostě na sobě něco musí najít s čím spokojenost není na sto procent.Zeštíhlující šaty pro plnoštíhlé odvádějí pozornost od postavy, se kterou je žena nespokojená a necítí se v oblečení jak v upnutém korzetu. Šaty pro velmi hubené ženy zase podtrhují menší hrudník, a tak si ženy volí mírné či větší vycpávky do podprsenky.

kabelky

Pokud jste jako žena opravdu nespokojená natolik, že upadáte až do frustrace či depresívním stavům, určitě se s tím něco snažte udělat. Ono to někdy nepůjde, pokud se bude jednat například o výšku. S výškou kromě platforem, které můžete nosit nic neuděláte, ale pokud se bude jednat o celkovou postavu nebo barvu vlasů – můžete udělat maximum pro to, abyste především VY byla šťastná a abyste se cítila dobře. Stav mysli je to nejdůležitější, co máte. Nestresujte se okolím. Nestresujte se ničím, co si myslí druzí, ale pouze se dívejte na to, jak se cítíte Vy sama ať už vypadáte jakkoliv. Je to Vaše tělo a Váš život, a tak Vám může být jedno, kdo si, co myslí. Je to tak?

Zpět nahoru