Čistý bazén

mi ily:Calibri,sans-serif“>Nedokáži si představit, že by bylo léto a my bychom neměli bazén. Bazény jsem měla ráda už jako malé dítě. A musím se taky vám přiznat, že od malička jsem záviděla opravdu všem, kteří měli doma na zahradě bazén. Naše rodina opravdu bazén měla. Ale ne ze začátku. Rodiče nám bazén pořídili opravdu až později, asi když jsme chodili na druhý stupeň základní školy. To ale bylo docela pozdě, protože v té době už jsme měli docela jiné záliby než se v létě na zahradě koupat. V té době jsme už jako děti lítaly venku s kamarády a vyváděly jsme různé lumpárny.

Tak toto je ráj.

Nyní jsem už dospělá a mám taky svou rodinu. Máme docela velkou zahradu, tak jsem tam pořídila jeden velký bazén. A bazénu se nemůžu nabažit. Možná si to asi vynahrazuji z toho, že jako malé dítě jsem neměla žádný bazén. Když tedy nepočítám plastovou napuštěnou vanu. To ale nebylo ono.

Správná údržba bazénu být musí.

Takže konečně máme bazén na zahradě a já si užívám. Bohužel už se nám ale dvakrát stalo, že se nám rozbilo bazénové čerpadlo. Takže servis bazénových čerpadel byl u nás skoro na denním pořádku, protože stále tam něco nefungovalo a mě už nebavilo tam stále chodit a žádat opravy. Šla jsem tedy poněkolikáté do servisu bazénových čerpadel, kde mi řekli, že bude asi lepší, když si pořídím nové bazénové čerpadlo. Dobrou chvíli jsem přemýšlela, protože jsem nevěděla, jak na tom budu finančně. A servis bazénových čerpadel jsem tedy využila asi čtyřikrát, a nakonec jsem ale koupila nové bazénové čerpadlo. A vůbec toho nelituji, protože nyní nové bazénové čerpadlo mi šlape už jako hodinky. Ale na servis bazénových čerpadel https://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/ jsem nezanevřela, protože nikdy člověk neví, kdy bude potřebovat takové služby, bez kterých by bazén ani nefungoval. Nebo vám by vyhovovalo se koupat ve špinavé vodě? Plovák s chlorem vám opravdu stačit nebude, aby byla čistá voda.

Zpět nahoru