Láska a touha nás nikdy neopustí

Touha a láska, co si o tom myslíte? Touha je přesně to, co láska. Touha je totiž velmi silná a nikdy jí člověk nepřekoná. Když je touha silná k druhému partnerovi nebo partnerce, tak nikdy se tomu nevyhneme. Vzájemné přitahování je v lásce, a v touze to nejdůležitější, protože v sobě cítíme velké emoce, které jsou nevyhnutelné s naším tělem. Naše touha po někom nám dává v těle obrovskou moc, kterou člověk sám nedokáže překonat, protože láska a touha je obrovská. Člověk s tím nic nenadělá. Každý z nás, kdo tohle krásné prožívá, tak sám u sebe ví, že to nelze jen tak překonat. Je to obrovská síla, která nám nedá spát.

Láska

Když milujeme na tolik někoho, tak nedokážeme přestat z minuty na minutu, protože láska a touha je mocná věc. Je to tak silné, až k zbláznění. Obrovská rozkoš a půvab nás v lásce nenechá na pokoji. Když vidíme svoji polovičku z dálky, tak nedokážeme odolat, protože naše tělo a mysl nás táhne tam, kam přesně naše mysl a tělo chce v daný okamžik být. Je to velice nerozdělitelné, protože láska a touha se nedá rozdělit. Láska je půvab, který jen tak nezmizí. Láska je pouto, které chce, abychom byly tam kde nás láska z toho pouta táhne. Je to velice těžké, protože nedokážeme opustit svoji polovičku, protože láska je tak velmi silná, že jí nedokážeme vůbec ovládat.

Žena a růže

Naše mysl chce lásku, kterou máme, a tělo nás přitahuje k tomu druhému tělu. Není to vůbec jednoduchá záležitost, protože tohle ještě nikdy žádný člověk, který je skutečně zamilovaný, tak tohle ještě nikdy nepřekonal. Láska je důležitá, protože nás nedokáže jen tak opustit, hodně dlouho zůstane v nás, klidně až do konce života. Láska je velký dar, který jen tak neodezní, protože nás touha a láska nikdy neopustí. Naše tělo a mysl nám to pořád říká, proto musíme naslouchat svůj hlas mysli a těla. Když budeme tohle vnímat, tak přesně víte, kdo je ve Vašem životě ten pravý a pravá. Jakmile to zjistíte, tak už nikdy neodejdete, protože Vaše tělo a mysl Vás od toho nepustí.

Zpět nahoru