Zakázané ovoce, co chutná…

Za život se běžně setkáváme s náklonností, poblázněním a láskou. Většina z nás si přeje poznat někoho, s kým si bude ve všech ohledech rozumět. S kým se bude cítit šťastně. Toužíme po takové lásce, která bude mít ten správný konec. Jenže to není jednoduché a nelze to ovlivnit, jestliže nejsou oba naladěni na stejnou notu. Ne vždy máme nebo můžeme mít takového partnera, kterého bychom si přáli. Možná ta pravá láska na Vás čeká a vy to nevidíte. Nebo nenastal ten pravý čas, aby si Vás našel. Co takhle se nesoustředit plně hledáním lásky? Je hodně situací, které nastávají, když je nejméně čekáme. A přesně tak to může být i v případě lásky.

žena v obětí muže

LÁSKA NA DOSAH, KTERÁ NEHŘEJE NEBO LÁSKA AŽ ZA HROB, KTERÁ JE PRO VÁS ZÁKAZEM?

Jistě z nás už zažil vztah, který byl sice uspokojivý, ale nebyla tam ta správná jiskra. Nebyla tam tak viditelná a cítěná zamilovanost. A přesto, i když toho člověka můžete nebo máte doma, nejste šťastni. Proč si tak rádi komplikujeme život tím, že čekáme na něco, co nikdy naše nebude? Proč nás láká a chceme protějšek, který patří někomu jinému? Zakázané ovoce nejvíce chutná….jistě víte, co se tím myslí. Někdo, kdo je pro Vás jedinečný, s kým jste šťastní, ale patří jiné osobě.

SRDCI NEPORUČÍŠ, HLAVU NEPOSLECHNEŠ

Někdy se stává, že poznáme někoho, kdo nám natolik pomotá hlavu, že z toho nejde ven. Poblázněná láska, která nemá hranic. Nelze se ji odříct, protože je mnohem silnější než Vaše hlava. I když Vám rozum říká, ať se držíte zpět, srdci neporučíte. V mnoha případech se můžete snažit této situaci předejít, zapírat city, zakazovat si to. Jenže realita je jiná. Říkat si nahlas můžete co chcete a zní to jednoduše.

Zoufalá žena pod peřinou

POCITY, ÚZKOST, STRACH, ČEKÁNÍ NA NEMOŽNÉ

I když láska mezi Vámi může být opravdová a silná, pořád to má velký háček. Partner patří jiné ženě nebo je součástí jiné rodiny. Takže se vídáte opravdu zřídka a nad Vaše úsilí hledáte v minutách společný čas. Zatím co každý žijete svým životem, tajně doufáte a čekáte. Doufáte, že jednou třeba budete spolu, ale pravděpodobnost je minimální. Je jasné, že hrajete druhé housle a tohle je třeba si uvědomit.

Jak z takové situace ven, pokud je to opravdu mezi Vámi silné? Je nějaký lék na zakázanou lásku?

Jsou možná chvíle, kdy si řeknete, že Vám to za ty slzy a nešťastnou lásku nestojí. Pak si to možná rozmyslíte a točíte se v začarovaném kruhu.

Lásku si nevybíráme podle stavu, v jakém je Váš protějšek. I když si to můžete stokrát zakazovat, pohltí Vás to natolik, že není cesty zpět. Ona ta slavná láska většinou přijde v nečekanou dobu. No záleží na Vás, zda budete bojovat nebo to vzdáte.

Zpět nahoru