Nechte si vyklidit, co potřebujete

Během života všichni řešíme určité situace, kdy máme hodně starostí, zařizování, a do toho máme uklízet hrady nepořádku. Typicky jde o stěhování, úmrtí v rodině nebo třeba havárie, případně povodně apod. V tyto momenty bychom asi všichni nejraději měli někoho k ruce, kdo všechno vyklidí za nás, a my se nemuseli o nic starat. Provádíme vyklizení nemovitosti Praha a to s kompletním servisem.

opuštěný dům

Nebojte se říct si o pomoc
Někdy je toho na člověka prostě moc, a proto je lepší si na úklidové práce najmout někoho, kdo má dodatek lidí a dostupnou techniku či úklidové prostředky. Máme hodně zkušeností, a proto pro nás není problém vyklidit ani místo po požáru.

Častým problémem bývá vyklízení domácností po úmrtí, protože lidé někdy nashromáždí velké množství věcí, které třeba už ani k ničemu nejsou. Máte v rodině takové sběratele, nebo do domu či bytu prostě nedokážete vejít? Ať je to jakkoliv, jsme tu pro vás i v těchto těžkých chvílích. Vždy se snažíme pracovat maximálně ohleduplně. Jsme specialisté na vyklízení objektů v Praze, proto neváhejte a objednejte si naše služby. Uvidíte, že budete nadmíru spokojeni.
Naprostou samozřejmostí je odvoz starého nábytku, spotřebičů a veškerého vybavení či věcí, které si nebudete chtít ponechat.

opuštěná budova

Protože víme, že některé nemovitosti a pozemky nebyly udržovány dlouhou dobu, jsme připraveni vyklidit i velmi znečištěná a zaskládaná místa. Typicky se jedná o pozemky, kde se nikdo nezdržoval, nebo o pozemky, které obývali lidé zcela neoprávněně – jako narkomané apod.
Je nám jasné, že byste ocenili, kdybyste alespoň orientačně věděli, jaká bude cena za úklid. Na našem webu najdete ceník, podle kterého si můžete jednoduše spočítat přibližnou cenu. My vám ji rádi sdělíme předem, abyste nedostali až po skončení prací nečekaně vysoký účet – to se vám s námi nestane.

Zpět nahoru