A vy dobrý podnikatelský záměr máte

Ale je tady jedna potřeba, musíte sehnat finanční prostředky na nákup nových technologií, rychle vybudovat sklady, rozšířit firemní vozový park. Takže nyní navštívíte svou banku a požádáte o hypotéku, aby se vaše firma mohla pěkně rozrůst a konečně začít vydělávat peníze. Ale bohužel, v bance jste již byli žádat o umožnění poskytnutí hypotéky na svůj podnikatelský záměr a půjčit finanční prostředky vám bankovní úředníci neschválili. Mohli mít několik důvodů. Úředníkům se nelíbila výše vašeho firemního zisku, nebo bankovní úředníci zjistili, že máte jako podnikatel v registru nějaký záznam. Může se například jednat o to, že jste nezaplatili nějaké pojištění, například sociální či zdravotní za své zaměstnance. Nebo bankovní úředníci zjistili, že jste se opozdili a nestihli zaplatit nějakou jinou platbu. Takže taková je situace. Co nyní uděláte? Máte možnost a to o půjčení finančních prostředků požádat nebankovní společnost, tam budete určitě úspěšní a bude vám poskytnuta hypotéka pro podnikatele.

potřebuji hypotéku

Zde tedy máte velkou šanci u této nebankovní společnosti být úspěšní a bude vám poskytnuta finanční půjčka na váš firemní projekt. Pro upozornění, máte tady jednu důležitou povinnost, a to je to, že všechny bankovní i nebankovní finanční společnosti se jistí. A to abyste řádně půjčené peníze spláceli.

jede so pro peníze

A to v dohodnutých termínech. Budete muset dát do zástavy nebankovní finanční společnosti nějakou svou nemovitost. Může se jednat o byt, chatu, pozemek nebo i komerční nemovitost. Pro vaši finanční nebankovní společnost je to taková jistota, že vy jako její nový klient budete svou hypotéku splácet. Samozřejmě, až vypůjčené peníze splatíte, je nemovitost, která byla daná do ručení zase vaše. Takže moc neváhejte, můžete mít velmi rychle peníze na nákup nových technologií, na rychle vybudované sklady, na rozšíření firemního vozového parku.

Zpět nahoru