Kočárek Kunert na dovolené

Narození potomka a starostlivost o jeho prospívání přináší zejména v první fázi po porodu spoustu těžkostí. Naše společnost i současné zákony nejsou příliš nakloněné zakládání rodiny, mladí lidé nejsou ve snadné situaci a pomoc rodičů je v této fázi mnohdy nevyhnutelná. Postarat se o to, aby dítě vyrůstalo v harmonickém prostředí, aby oba rodiče byli spokojení, aby si dokázali rozdělit úkoly a navzájem se podporovat je opravdu velkou zkouškou, ve které také ne všichni důstojně obstojí.

procházka s kočárkem

V běžném každodenním životě bývají rodiče pod velkým tlakem a ten dokáže mimo jiné zmírnit i dovolená. Naplánovat byste si ji měli tak, aby z vás setřásla stres, a aby se kýžený odpočinek opravdu dostavil.

Využijte výhod dvojkombinace nebo trojkombinace

Plánování dovolené patří k těm šťastnějším událostem v partnerském soužití a ze všeho nejdůležitější je shodnout se na prostředí, kde se budete pohybovat. Pro narozené dítě je zpočátku nejlepším řešením tuzemský pobyt, kde nemusíte řešit změny podnebí nebo časový posun. Prudká změna času a zejména teplejší klima je pro dítě nárazovým šokem, který může skončit i oslabením imunity a onemocněním.

maminka s dítětem v kočárku

Další výhodou tuzemských pobytů je i krátká vzdálenost při jízdě autem, při níž můžete využít výhod kočárku Kunert Mila, pokud jej zakoupíte jako tzv. trojkombinaci, tedy hlubokého kočárku, sportovní úpravy a autosedačky. Kombinované kočárky mají dnes zelenou z toho důvodu, že za jedny peníze máte prakticky kompletní výbavu pro kojence i odrůstající děti a také pro jejich přepravu autem. Jízda v autě na dovolenou, která netrvá celý den, ale pouze pár hodin, je v autosedačce pro děti spíše zábavou, a tak příjezd do místa rekreace nebude o stresu, ale spíše o pohodě.

S kočárkem Kunert Mila se pak v místě pobytu můžete vypravit na procházku lesem, podél řeky, po přehradní hrázi, můžete zavítat na pláž, anebo můžete s dětmi trávit pobyt na horách, kde je ionizované ovzduší a velmi příjemné klima.

Zpět nahoru