Kolagen není jen na klouby, ale na spoustu dalších věcí.

Bolí vás velmi často vaše klouby? Už nevíte co si dalšího koupit, aby vás bolest přešla? Pokud si marně lámete hlavu, tak zavítejte k nám! A vyberte si! Jste sportovec či sportovkyně? Začínají u vás pravidelné bolesti s klouby? Pokud ano a je vám více než 25 let tak zpozorněte. Kolagen se v lidském těle tvoří do 25ti let, poté tato tvorba klesá a my tak musíme doplnit kolagen z vedlejších zdrojů. Lidí, kteří tak sportují potřebují vyšší dávku kolagenu než ti kteří pohybu mají velmi málo. Samozřejmě, že každý z nás potřebuje kolagen, ale který je ten správný, který byste si tak měli ještě dnes vybrat?

sport

Kolagen neslouží jen při boji s bolestí kloubů, ale také pomáhá s růstem vlasů, které tak budou daleko kvalitnější a vy si tak nebudete muset kupovat ty drahé přípravky, které vám doporučila vaše kamarádka nebo kamarád. Tělo potřebuje vyživit zevnitř, a proto je kolagen dobrý i na růst nehtů. Ano naše tělo je velmi chytré. Kolagen se dá koupit jak v sypké podobě tak v jiné. Je vždy na dané osobě co jí nejlépe vyhovuje. Nebo si můžete nechat předepsat od svého lékaře něco na výživu kloubů apod. Proč to, ale dělat, když na vám můžeme právě my a to dnes nabídnou náš hydrolyzovaný rybí kolagen, který nemá žádné vedlejší účinky.

cvičení

Naši zákazníci jsou s tímto kolagen velmi spokojeni, a proto i vy se tak můžete stát naším spokojeným zákazníkem. Naše tělo je jako puzzle, které jsou vzájemně propojené. Proto pokud vás něco bolí nemusí to rovnou souviset s tím, že máte vyšší věk. I mladí lidé mají časté bolesti, které musejí řešit. Nadměrný stres nebo dlouhodobá fyzická zátěž nám rozhodně na kvalitě našeho života nepřidá. Proto si dopřávejte pravidelný odpočinek a snažte se tak o dodání potřebných živin. Vaše tělo vám za to rozhodně poděkuje a vy se tak budete cítit o mnoho lépe. Kolagen také vypíná pleť, který bude pružnější a milé dámy to zajisté ocení. Pokud máte dotaz, který potřebujete s námi vyřešit tak nám rozhodně napište, a my se vám zajisté velmi rychle ozveme.

Zpět nahoru