Kupování nemovitosti

Ještě si živě vzpomínám, jak jsem chtěla s přítelem někde bydlet. Nechtěla jsem platit vůbec žádný nájem. Podle mě je to úplná zbytečnost. Myslím si, že když platíte někomu nájem, tak dáváte jenom peníze pryč. A víte vůbec proč? Protože ten byt anebo dům nebude nikdy váš. A tak jsem si řekla, že bude nejlepší, když si najdeme s přítelem nějaký byt, na který si vezmeme hypotéku. A tak začal takový koloběh, když jsme hledali pro nás tu nejvhodnější hypotéku. A obešli jsme několik bank. Než jsme našli nějakou bankovní hypotéku. Bohužel jsme ale nikdy neuspěli. Tak mě napadlo, že bych si mohla vzít nebankovní hypotéku. Nebankovní hypotéka je taková, že nemusíte chodit nutně do banky. A musím říct, že docela měla i skvělé reference.

Budete kupovat nemovitost?

Protože moje kamarádka měla nebankovní hypotéku a byla s nebankovní hypotékou opravdu moc spokojená. Tak jsem si řekla, že proč bych to nemohla zkusit taky já s přítelem. Tak jsem tento nápad řekla mému příteli. A byla jsem opravdu moc nadšená, že můj přítel z toho byl taky rád. Takže jsme si na internetu zjistili více informací. Zjistili jsme si, co nebankovní hypotéka všechno obnáší. A byli jsme velmi překvapení, když jsme zjistili, že nebankovní hypotéka nemá tolik velkých podmínek a složitého papírování. Je lepší než bankovní klasická hypotéka. Takže jsme si s přítelem řekli, že do toho jistě půjdeme.

Budete mít na splátky?

A pokud hledáte taky nějakou hypotéku, tak nebankovní hypotéka pro vás bude jistě to pravé. A co si myslíte o bydlení vy? Jste raději v nájmu a máte klid od hypotéky? Nebo raději dáte přednost tomu, jak to mám já s přítelem? Víte, takhle bude tato nemovitost jednoho dne naše a naše děti budou alespoň mít co dědit. Takže jsem ráda, že nám nebankovní hypotéka vyšla. Podle mého názoru je nebankovní hypotéka pro všechny, kteří chtějí ušetřit peníze a mít nízké splátky.

Zpět nahoru