Pro zkušené krejčové i začínající švadlenky

Ženy, které jsou manuálně velmi https://www.zive.cz/klasicka-mapa/at-1034800/default.aspx zručné a věnují se domácímu šití oděvů pro celou svoji rodinu, anebo profesionální švadlenky, které se šitím rozličných oděvů živí, zcela jistě ocení jako praktického pomocníka, nebo spíše pomocnici krejčovskou pannu. Klasické aranžérské krejčovské panny jsou vhodným řešením pro domácí šití každé švadlenky, ale ocení ji i zkušené šičky a krejčové. Klasická aranžovací krejčovská panna se využívá rovněž k aranžování oděvů, ale především je určena jako spolehlivá a funkční pomůcka pro šití různých dámských oděvů.

Šití oděvů

Rozměry aranžovací krejčovské panny jsou obvykle v konfekčních velikostech třicet šest, až třicet osm. Obvod hrudníku krejčovské panny je devadesát centimetrů, obvod pasu činí šedesát osm centimetrů a obvod boků krejčovské panny je v rozměru devadesát čtyři centimetrů. Krejčovská aranžovací panna je současně vybavena šroubem, pomocí kterého je možné nastavovat velikost panny pro lepší manipulaci při krejčovských činnostech. Zjevnou výhodou této klasické krejčovské panny je možnost odnímání busty figuríny panny z jejího stojanu. Pro větší pohodlí si můžete postavit bustu figuríny například na stůl. Samostatná busta krejčovské panny je v rozměru sedmdesát šest centimetrů na výšku, a se stojanem činí celková výška krejčovské panny sto čtyřicet čtyři centimetrů, až sto šedesát pět centimetrů. Stojan krejčovské panny je vyrobený z kvalitního a masivního dřeva. Busta figuríny je vyráběna z trvanlivého kovu a lehkého, odolného polyesteru.

Krejčovská panna

Další variantou jsou krejčovské panny nastavitelné. Jsou vhodným řešením pro profesionální módní návrháře a švadleny, ale zcela jistě ji ocení i zkušené zručné ženy, které často šijí oděvy v domácím prostředí. Vysoká funkčnost a praktičnost této nastavitelné krejčovské panny spočívá v v osmi, až dvanácti nastavitelným prvkům, kterými figurína disponuje.

Zpět nahoru